Základné vybavenie bezpečnostných dverí Sofia

Priezorník 90°

Už sa s Vami viac nikto nemôže hrať na skrývačku, stávate sa víťazom kvízu s názvom "Hádaj, kto stojí za dverami".

S bezpečnostnými dverami SOFIA, ktorých súčasťou je panoramatický priezorník so širokouhlým obsiahnutím priestoru za dverami, budete vždy vedieť, kto zaklopal na Vaše štýlové vrátka a ani vlk z rozprávky o kozliatkach si na tento prehľad netrúfne.

Rozšírte svoje obzory s dverami SOFIA s panoramatickým priezorníkom a spoznajte svet za dverami do detailov, o akých sa Vám predtým ani nesnívalo.

Panoramatické kukátko z vonku
Panoramatické kukátko z vnútra

Až 13-bodový uzamykací systém

13-bodový uzamykací systém

Bezpečnostné dvere Sofia Vám ponúkajú až 13 – bodový uzamykací mechanizmus zapadajúci priamo do oceľových bezpečnostných západiek.

Vaša ochrana a bezpečie je pre nás dôležitá, a tak Vás chránime hneď 13 krát, pretože to, čo je naozaj dôležité, je potrebné chrániť dôkladne!

Špeciálne pánty z nerezovej ocele

Špeciálne pánty z nerezovej ocele zabezpečujú dvere proti zosadeniu. Vaše dvere sú len Vaše a nikto Vám ich neodnesie. S týmito špeciálnymi pántami určite nie.

Špeciálne pánty z nerezovej ocele

Cylindrická vložka - 5 kľúčov

Štandardne sa s bezpečnostnými dverami Sofia dodáva cylindrická vložka s 5-timi kľúčmi.

Cylindrická vložka - 5 kľúčov

Doplnkové vybavenie bezpečnostných dverí Sofia

Kovanie Sofia

Kovanie Sofia - guľa
Kovanie - kľučka

Kovanie Sofia Forte

Kovanie Sofia Forte - guľa
Kovanie Sofia Forte kľučka

Kovanie Sofia Elit Nové

Kovanie Sofia Elit - guľa
Kovanie Sofia Elit kľučka

Systém ANTI - PANIC

Systém ANTI - PANIC

Už sa Vám stalo, že ste potrebovali rýchlo otvoriť dvere a vybehnúť z bytu, prípadne otvoriť naliehavému návštevníkovi za dverami, no dvere boli zamknuté a kľúče mimo dosahu?

Pre tento prípad je tu náš systém ANTI - PANIC, ktorý umožňuje odomykať a zamykať dvere zvnútra iba prostredníctvom polohovania kľučky smerom nahor, alebo dole, bez použitia kľúčov.

Vychutnajte si tento pohodlný doplnok, ktorý Vám uľahčí mnohé situácie, v ktorých rozhoduje rýchlosť! Navyše sa Vám už nikdy nemôže stať, že Vás niekto zamkne a vy ostanete uväznený vo vlastnom byte!

Cylindrická vložka - 10 kľúčov

Vložka s 10-timi kľúčami je výhodou, nakoľko rozmnožovanie kľúčov je tiež rizikovým faktorom pri otázkach Vašej bezpečnosti, je plusom pri viac-člennej domácnosti a zárukou, že pri strate kľúčov nemusíte vymieňať hneď celý zámok.

Cylindrická vložka - 10 kľúčov